AMENNYIBEN ÉRTÉKESNEK ÉS HASZNOSNAK TALÁLOD
AZ ANGYALFORRÁS ÍRÁSAIT KÉRLEK TÁMOGASD A MUNKÁNKAT.

KÖSZÖNÖM :) TÁMOGATOM!

A SZENT LEVERTSÉG

2026-06-22

Amikor a teljes passzivitás az új energiák integrálását szolgálja

álom aa.jpg

 

A SZENT LEVERTSÉG

 

Amikor a teljes passzivitás az új energiák integrálását szolgálja


A szent levertség egy belső átalakulás kísérőjelensége, amely radikálisan különbözik a hétköznapi depressziótól vagy lustaságtól. Extrém aluszékonyság vagy épp ellenkezőleg, éjszakai ébrenlét jellemzi. 

 

A lélek "reset" gombja, amely letörli a felesleges mentális programokat, hogy tiszta lappal indulhass tovább.

 

Ez az állapot a régi korlátozó én elengedésének, a sűrű energiák kioldásának és az új frekvenciákra való átállásnak a belső folyamata.


Az ego és a régi identitás halála


A régi célok, hobbik és anyagi vágyak hirtelen teljesen értelmetlenné válnak. Úgy érzed, már nem tudod eljátszani a régi társadalmi szerepeidet. Nem szomorúságot érzel, hanem egyfajta semlegességet és totális motiválatlanságot.

 

Energetikai és fizikai túlterheltség oka


DNS-szintű átírás


A test sejt szinten alakul át, ami hatalmas fizikai energiát emészt fel.


A lélek azért "kapcsolja le" az energiát, hogy ne tudj a külvilág felé menekülni a belső munka elől.

 

Ez az állapot arra késztett, hogy elengedd a kontrollt és elfogadd a magasabb szintről érkező áramlást, amely az új utak és tudatosság felé vezet el téged. Ez az állapot egy szükséges hídként funkcionál: a régi életedből már kiléptél, de az új még nem kezdődött el. Azért nem látsz most célt magad előtt, mert a jövőbeli éned még nem kompatibilis a jelenlegi rezgéseddel.


Úgy érezheted, hogy a múlt és a jövő teljesen elhalványul, a jelen pillanat pedig szinte elviselhetetlenül sűrűvé vagy éppen üressé válik. Minden kísérlet, hogy a megszokott módon logikusan és előre megtervezd a napjaidat, azonnali belső ellenállásba és teljes motivációhiányba ütközik.

 

Két világ között

 

A dualitás (a régi harcok, drámák) világából már lélekben kiléptél, de az Egység tudatossága még nem szilárdult meg benned.

 

Képtelenné válsz a felszínes csevegésekre, a felesleges társadalmi udvariassági körökre. Csak az igaz, mély és tiszta energiájú kapcsolódásokra van kapacitásod, minden más kimerít.

 

A karma és a múlt mintáinak végső kiégése


Úgy érezheted mintha a régi már rég elfeledett gyerekkori traumák, vagy akár előző életek emlékei, érzései törnének fel ok nélkül.

 

Nemcsak a sajátodat, hanem a környezeted, a családod vagy a teljes emberiség kollektív fájdalmát és nehéz energiáit is átalakítod ilyenkor magadon.

 

A belső érzékelés (érzékenység) felerősödése


A fizikai világ ingerei (túl erős fények, hangos zajok, tömeg) elviselhetetlenné válnak. Túl tisztán kezded érezni más emberek rejtett szándékait, hazugságait vagy fájdalmát, ami azonnal leszívja az életenergiádat. A levertség valójában egy védőfal, amit a szervezeted húz fel, hogy kizárja a külvilágot.

 

A cselekvés elengedése

 

Egész életedben arra kondicionáltak, hogy a produktív legyél. Ez a levertség megtöri ezt a programot: arra predesztinál, hogy megtanulj pusztán létezni anélkül, hogy bármit erőltetnél. Megérteti veled, hogy a fű sem nő gyorsabban, ha húzzák. Vannak ciklusok, amikor a láthatatlan belső gyökereknek kell megerősödniük, nem a külső virágoknak.

 

Ez az állapot tulajdonképpen egy spirituális törlés: a felsőbb éned kikapcsolja a racionális elmédet, hogy elvégezhesse a szükséges változásokat.


A szent levertség ebben a fázisban teljesen legitimmé válik. Megérted, hogy a semmittevés a csendben valójában a legintenzívebb belső munka, amit folytathatsz.

 

A belső elvonulás alatt a lélek sorra oldja le azokat a láthatatlan szálakat, amelyekkel eddig mások elvárásaihoz, a társadalmi sikerekhez vagy a megfelelési kényszerekhez kötődtél. Engedd meg magadnak, hogy meggyászold azt az embert, aki eddig voltál. A szent levertség tulajdonképpen a régi személyiséged feloldása és az új éned születése közötti állapot.


Megszűnik a jövő miatti aggódás és a múlt miatti rágódás.


Egy mély, szinte bénító, mégis békés "lesz, ami lesz" állapot uralkodik el rajtad. Megérted, hogy az ego valójában semmit sem irányíthat. A levertség ennek a totális megadásnak a fizikai lecsapódása.

 

A szent levertség az a kapu, ahol az ego végleg feladja a harcot, és átadja a helyét a tiszta tudatosságnak.

 

 

Aysha